Talk icon

Podcasty

01-07-2024

Autor: Instytut Gospodarki Rolnej

Jak unowocześniać gospodarstwa rolne w zgodzie z naturalnym porządkiem rzeczy, przy wykorzystywaniu najnowszych zdobyczy techniki i rozumu!

Wstęp - czym jest gospodarowanie odpadami w obiegu zamkniętym

Your browser does not support the audio element.

Jakie jest polskie rolnictwo? Często myśli się o nim jako o zaścianku i wiecie co? Zupełnie niesłusznie! Produkcja rolna w Polsce wybija się ponad przeciętną nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Jest to sektor gospodarki, z którego możemy być naprawdę dumni. Często w pełni zautomatyzowany, wykorzystujący nowoczesne technologie, a nawet systemy satelitarne… To wszystko oczywiście nie oznacza, że należy spocząć na laurach i właśnie dlatego powstał ten cykl programów… Będziemy w nim mówić o tym jak unowocześniać gospodarstwa rolne w zgodzie z naturalnym porządkiem rzeczy, przy wykorzystywaniu najnowszych zdobyczy techniki i rozumu! Będzie to cykl audycji o gospodarowaniu odpadami w obiegu zamkniętym i wszelkich korzyściach z tego płynących.

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Instytut Gospodarki Rolnej.

logo-nfos logo-igr

Polecane artykuły

Odbudowa zasobów przyrodniczych

Traczyk: Pod płaszczykiem odbudowy zasobów przyrodniczych przemyca się niebezpieczną ideologię

Ceny warzyw

Orzechowski: Ceny warzyw będą uzależnione od krajowej produkcji

zielony ład zmiany

UE zmienia Zielony ład. Czy zmiany w Zielonym Ładzie stanowią skuteczne lekarstwo czy jedynie kosmetykę dla rolnictwa?