O nas

Instytut

Instytut Gospodarki Rolnej (IGR) to pierwszy w Polsce niezależny Think Tank o profilu rolniczym.

 

Instytut Gospodarki Rolnej to powstały w 2015 roku think tank o profilu rolniczym. Organizacja skupia swoje działania na monitoringu procesów legislacyjnych dotyczących branży rolnej, dokonywaniu analiz oraz uczestnictwie w bieżącym życiu społeczno-gospodarczym.

Aktywność think tanku to, przede wszystkim, regularna obecność w polskich mediach – eksperci Instytutu pojawiają się wszędzie tam, gdzie mówi się o rolnictwie.
Reprezentanci Instytutu Gospodarki Rolnej zabierają głos w pracach parlamentarnych broniąc, w trakcie procesu legislacyjnego, interesów polskiej wsi. Instytut Gospodarki Rolnej wspomaga polskich rolników przed arbitralnymi decyzjami administracji publicznej zapewniając obsługę prawną i nagłaśniając każdy przejaw niesprawiedliwości.

W działania Instytutu Gospodarki Rolnej zaangażowana jest grupa ekspertów z różnych dziedzin, którzy swoją wiedzą i umiejętnościami są w stanie skutecznie dyskurs debaty publicznej na temat rolnictwa.

Działania think tanku dotyczą nie tylko monitorowania polskiej legislacji, lecz także europejskiej.
Eksperci Instytutu Gospodarki Rolnej rozumieją w pełni fakt, że to właśnie w Brukseli powstają regulacje które zadecydują o przyszłości rolnictwa na Starym Kontynencie.

ZNASZ WAŻNY DLA ROLNICTWA TEMAT?

Skontaktuj się z naszymi ekspertami - znajdź nas w mediach.

Instytut Gospodarki Rolnej
ul. Kolejowa 45/119
01-210 Warszawa 

 

Mail: biuro@instytutrolny.pl

Telefon do IGR: +48 513 712 448

NIP: 7010522726

12 + 2 =