WSZYSTKIE ARTYKUŁY

Minister środowiska za hodowlą zwierząt na futra

Jan Szyszko, minister środowiska w rządzie PiS, na antenie Polskiego Radia 24 wyraził swoją opinię na temat szeroko komentowanych w ostatnim czasie zmian, w zakresie hodowli zwierząt futerkowych w Polsce.

Brytyjczycy zapłacą więcej za żywność z Polski

Bezpośrednią konsekwencją opuszczenia Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię będą podwyżki cen artykułów rolno-spożywczych wysyłanych do tego kraju. Ceny pójdą w górę niezależnie od przyszłych porozumień handlowych, o które Londyn będzie zabiegał w stolicach europejskich.

Finał wieloletnich negocjacji Unia Europejska - Japonia

8 grudnia unijna komisarz ds. handlu Cecilia Malmström wraz z MSZ Japonii Tarō Kōno oficjalnie potwierdzili, że negocjacje w sprawie partnerstwa handlowego między Wspólnotą a Cesarstwem Japonii dobiegły końca.

Jeszcze nie zginęła – Polacy zjednoczeni w walce o wieś

Kościół, wieś, rolnictwo, ekologia czy leśnictwo – te i inne zagadnienia towarzyszyły zgromadzonym w Arenie Toruń podczas konferencji naukowej poświęconej polskiej wsi.

OPZZ Rolników będzie protestować w Warszawie

Na 7 grudnia Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych Rolników i Organizacji Rolniczych  zapowiedziało protest w Warszawie, pod siedzibą Ministerstwa Rolnictwa oraz rozbicie tzw. „zielonego miasteczka” pod gmachem.

KONTAKT Z INSTYTUTEM

Zapraszamy do współpracy. DOŚWIADCZENIE, które poprowadzi Cię na każdym kroku.

 

+48 (22) 299 70 35

biuro@instytutrolny.pl

 
2017 © Instytut Gospodarki Rolnej